Vettem2 hely a rangsorban:
A LEGJOBB FÜLBE HELYEZHETŐ PRÉMIUM FEJHALLGATÓ
Ugrás a minősítésre
A cikk tartalma
Műszaki adatok AstellKern Roxanne II fejhallgató
Alapvető paraméterek
A készülék típusa | fejhallgató |
A megtekintése | plug-in |
Típus | Armatúra |
Lejátszható frekvenciatartomány | 10 – 23000 Hz |
Érzékenység | 119dB/mW |
Impedancia | 15 Ohm |
Elszigetelés a külső zajoktól | 26dB |
Tervezés
A járművezetők száma | 12 |
Szerelési típus | nincs rögzítés |
Kábel típusa | levehető |
Kapcsolat
Fejhallgató-csatlakozó | mini jack 3.5 mm |
Fülhallgató-csatlakozó alakja | közvetlen |
Extrák
Jellemzők | cserélhető fülpárnák |
A cserélhető fülpárnák párjainak száma mellékelve | 5 |
Mellékelt tok / tok | elérhető |
További információk | 2 kábellel felszerelve: kiegyensúlyozatlan 3,5 mm-es és kiegyensúlyozott 2,5 mm-es kábel; beépített kábeltávvezérlő a basszusszint beállításához 10 és 100 Hz között; beépített negyedrendű keresztváltó; eredeti kiegyensúlyozott armatúra meghajtó; FreqPhase technológia; SoundrIVe technológia (négy kiegyensúlyozott armatúra meghajtó a basszus, közép- és magas hangok számára); teljes fém ház |
Vélemények AstellKern Roxanne II fülhallgató
- Előnyök:Gyönyörű drága design, minőségi anyagok, a fém házfedelek valóban fémből vannak, és kopás esetén fényesre polírozhatók. Kettős kábelt tartalmaz, mindkettő merev fülpárnával, hogy a fejhallgató biztonságosan és kényelmesen üljön a fülében. A kábelen van basszusbeállítás. Fülpárnák nagy választéka mellékelve.
- Hátrányok:Furcsa módon a dobozból kivéve nem hangzanak jól az értékükhöz képest, bár sokkal többre képesek. A basszus és a színpad ott van, de a középtartomány és a magas hangok egyértelműen hátrányban vannak, és nem lehet fülpárnákkal javítani. Gyenge felépítés. Az egyik fejhallgató fedele egy idő után levált, és a fejhallgató belseje láthatóvá vált. Ráadásul kiderült, hogy az egyik pár basszus armatúra meghajtó nem volt forrasztva, a vezetékeket egyszerűen belülről ragasztották a ház falához. Amikor kinyitottam a második fülhallgatót, ugyanazt a képet találtam, azaz a 12 meghajtóból 10 játszott. Először zavarba jöttem, azt hittem, hogy ez egy hamisítvány, de a vezetők eredeti négyes (a közép- és magas frekvenciákon, a mély frekvenciákon – egy pár standard dupla), így az építők elcseszték, vagy talán így tervezték. Talán a gyártó szándékosan rontotta a Roxannát, hogy a drágább Leilát népszerűsítse, mivel a vezetők száma mindkét esetben ugyanaz. Általában nem ajánlom megvételre, csalódni fogsz. Az alábbi kommentár olvashatatlan, mert semmi köze a gyártó fejhallgatójához.
- Hátrányok:Mivel a fejhallgató középső és magas hangja nem hallható, úgy döntött, hogy frissíti őket (és ezek a fejhallgatók 100 ezer rubel feletti áron!) Mit tettek: 1) eltávolítottuk az összes akusztikai szűrőt (kivéve a basszust); 2) az őshonos rugalmas hangszórókat a lehető legrövidebb hosszúságú merev műanyag hangszórókra cseréltük, és az armatúra meghajtók fúvókáit pontosan a kimeneti lyukakra irányítottuk, a fejhallgató testek mérete lehetővé tette ezt a „legyező” elhelyezést; 3) teljesen kicseréltük a vezetékeket minden fejhallgatóban; 4) a középfrekvenciához beállító ellenállásokat adtunk, így a fejhallgató hangszínét az alsó és a középső frekvenciákon is be lehet állítani. Beállítása a fejhallgató készült az én játékos AstellKern AK320. Amit kaptam: Az akusztikai hangerő nagyban kitágul egy nagy szoba méretére, a hang valóban érezhető a fejünkön kívül is. Bevezetett közép- és magas frekvenciák. A középhangok zeneiak, ahogy kell, a magasak pedig tiszták és átlátszóak. A szűrők hiánya pozitív hatással volt mind a fejhallgató felbontóképességére, mind az átvitt hangerőre (sztereó hatás, ha úgy tetszik, nem szeretem a „jelenet” kifejezést). De a basszus különösen feltűnő, szó szerint üvöltenek, morognak a legalacsonyabb tartományban, miközben még mindig jó ütést tartanak fenn. Ez az a hely, ahol a szűrők a beállításban úgy döntöttek, hogy elhagyják a. Összességében a hangzás jobban körülhatárolt a térben. A jól kevert felvételek szilárd és valósághű hangzásvilágot adnak, amit még soha nem láttam semmilyen fejhallgatónál. A zenében való elmerülés 100%-os, nem akarod levenni a fejhallgatót, és ha egyszer leveszed, nem marad zenei utóíz, és ez sokat ér. Végül, némi erőfeszítéssel a részemről, tökéletes hangzást kaptam, és többé nem nézek más fejhallgatókat. A választás teljes. Ezek kívülről ugyanaz a Roxanne, de belülről teljesen más fejhallgató, hatalmas hangzásbeli különbséggel. Itt kiderül, hogy a Roxanne-ok képesek, ha megfelelően felkészültek.
Alexander Osipov
Milyen árban kapható az Astell&Kern Roxanne II fejhallgató és hol lehet megvásárolni?