Astell&Kern Roxanne II fejhallgató

Vettem2 hely a rangsorban:

A LEGJOBB FÜLBE HELYEZHETŐ PRÉMIUM FEJHALLGATÓ

Ugrás a minősítésre

Műszaki adatok AstellKern Roxanne II fejhallgató

Alapvető paraméterek

A készülék típusa fejhallgató
A megtekintése plug-in
Típus Armatúra
Lejátszható frekvenciatartomány 10 – 23000 Hz
Érzékenység 119dB/mW
Impedancia 15 Ohm
Elszigetelés a külső zajoktól 26dB

Tervezés

A járművezetők száma 12
Szerelési típus nincs rögzítés
Kábel típusa levehető

Kapcsolat

Fejhallgató-csatlakozó mini jack 3.5 mm
Fülhallgató-csatlakozó alakja közvetlen

Extrák

Jellemzők cserélhető fülpárnák
A cserélhető fülpárnák párjainak száma mellékelve 5
Mellékelt tok / tok elérhető
További információk 2 kábellel felszerelve: kiegyensúlyozatlan 3,5 mm-es és kiegyensúlyozott 2,5 mm-es kábel; beépített kábeltávvezérlő a basszusszint beállításához 10 és 100 Hz között; beépített negyedrendű keresztváltó; eredeti kiegyensúlyozott armatúra meghajtó; FreqPhase technológia; SoundrIVe technológia (négy kiegyensúlyozott armatúra meghajtó a basszus, közép- és magas hangok számára); teljes fém ház

Vélemények AstellKern Roxanne II fülhallgató

Előnyök:Gyönyörű drága design, minőségi anyagok, a fém házfedelek valóban fémből vannak, és kopás esetén fényesre polírozhatók. Kettős kábelt tartalmaz, mindkettő merev fülpárnával, hogy a fejhallgató biztonságosan és kényelmesen üljön a fülében. A kábelen van basszusbeállítás. Fülpárnák nagy választéka mellékelve.
Hátrányok:Furcsa módon a dobozból kivéve nem hangzanak jól az értékükhöz képest, bár sokkal többre képesek. A basszus és a színpad ott van, de a középtartomány és a magas hangok egyértelműen hátrányban vannak, és nem lehet fülpárnákkal javítani. Gyenge felépítés. Az egyik fejhallgató fedele egy idő után levált, és a fejhallgató belseje láthatóvá vált. Ráadásul kiderült, hogy az egyik pár basszus armatúra meghajtó nem volt forrasztva, a vezetékeket egyszerűen belülről ragasztották a ház falához. Amikor kinyitottam a második fülhallgatót, ugyanazt a képet találtam, azaz a 12 meghajtóból 10 játszott. Először zavarba jöttem, azt hittem, hogy ez egy hamisítvány, de a vezetők eredeti négyes (a közép- és magas frekvenciákon, a mély frekvenciákon – egy pár standard dupla), így az építők elcseszték, vagy talán így tervezték. Talán a gyártó szándékosan rontotta a Roxannát, hogy a drágább Leilát népszerűsítse, mivel a vezetők száma mindkét esetben ugyanaz. Általában nem ajánlom megvételre, csalódni fogsz. Az alábbi kommentár olvashatatlan, mert semmi köze a gyártó fejhallgatójához.
Hátrányok:Mivel a fejhallgató középső és magas hangja nem hallható, úgy döntött, hogy frissíti őket (és ezek a fejhallgatók 100 ezer rubel feletti áron!) Mit tettek: 1) eltávolítottuk az összes akusztikai szűrőt (kivéve a basszust); 2) az őshonos rugalmas hangszórókat a lehető legrövidebb hosszúságú merev műanyag hangszórókra cseréltük, és az armatúra meghajtók fúvókáit pontosan a kimeneti lyukakra irányítottuk, a fejhallgató testek mérete lehetővé tette ezt a „legyező” elhelyezést; 3) teljesen kicseréltük a vezetékeket minden fejhallgatóban; 4) a középfrekvenciához beállító ellenállásokat adtunk, így a fejhallgató hangszínét az alsó és a középső frekvenciákon is be lehet állítani. Beállítása a fejhallgató készült az én játékos AstellKern AK320. Amit kaptam: Az akusztikai hangerő nagyban kitágul egy nagy szoba méretére, a hang valóban érezhető a fejünkön kívül is. Bevezetett közép- és magas frekvenciák. A középhangok zeneiak, ahogy kell, a magasak pedig tiszták és átlátszóak. A szűrők hiánya pozitív hatással volt mind a fejhallgató felbontóképességére, mind az átvitt hangerőre (sztereó hatás, ha úgy tetszik, nem szeretem a „jelenet” kifejezést). De a basszus különösen feltűnő, szó szerint üvöltenek, morognak a legalacsonyabb tartományban, miközben még mindig jó ütést tartanak fenn. Ez az a hely, ahol a szűrők a beállításban úgy döntöttek, hogy elhagyják a. Összességében a hangzás jobban körülhatárolt a térben. A jól kevert felvételek szilárd és valósághű hangzásvilágot adnak, amit még soha nem láttam semmilyen fejhallgatónál. A zenében való elmerülés 100%-os, nem akarod levenni a fejhallgatót, és ha egyszer leveszed, nem marad zenei utóíz, és ez sokat ér. Végül, némi erőfeszítéssel a részemről, tökéletes hangzást kaptam, és többé nem nézek más fejhallgatókat. A választás teljes. Ezek kívülről ugyanaz a Roxanne, de belülről teljesen más fejhallgató, hatalmas hangzásbeli különbséggel. Itt kiderül, hogy a Roxanne-ok képesek, ha megfelelően felkészültek.
Olvasson tovább  Koss Porta Pro fejhallgató

Alexander Osipov

Értékelje a cikket
( Még nincsenek értékelések )
Cybulya Guculka

Helló mindenkinek! Én vagyok Cybulya Guculka, és nagy lelkesedéssel osztom meg szenvedélyemet a háztartási gépek javításával és telepítésével kapcsolatban. Ennek az oldalnak az írójaként engem a technológia iránti szeretetem és a vágy hajt, hogy segítsek másoknak megérteni és megoldani a gépeikkel kapcsolatos problémákat.

Haz-epitese.info - építési, javítási, dacha telek, lakás, vidéki ház, hasznos tippek, fotók
Comments: 1
  1. Tamás Boda

    Milyen árban kapható az Astell&Kern Roxanne II fejhallgató és hol lehet megvásárolni?

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása